Čas na serveru 16:17:47

Viktor Kutzer
Při hře

Id: 206003

Při hře

  •  / Při hře / Viktor Kutzer
  •  / Při hře / Viktor Kutzer
  •  / Při hře / Viktor Kutzer
  •  / Při hře / Viktor Kutzer

olej/dřevo, rozměr 90 x 120 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, oděrky na rámu, po

zobrazeno: 338x

Vyvolávací cena:

8.10.2019, 22:04:00

8.10.2019 21:44 3 500 Kč