Čas na serveru 09:43:32

Viktor Oliva
Akt s houslemi

Id: 61305

Akt s houslemi

  •  / Akt s houslemi / Viktor Oliva

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 35 x 17 cm, signováno vpravo dole, malba drobně poškozena, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, provenience: z pozůstalosti Viktora Olivy ml.

zobrazeno: 2241x

Vyvolávací cena:
1 200

9 000