Čas na serveru 09:40:15

Viktor Oliva
Dáma s vázou

Id: 1477

Dáma s vázou

  •  / Dáma s vázou / Viktor Oliva

kombinovaná technika/kvaš/papír, velikost listu 29,5 x 19 cm, signováno uprostřed dole, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2590x

Vyvolávací cena:
900

2 100