Čas na serveru 14:07:51

Viktor Oliva ml.
Jaro

Id: 42828

Jaro

  •  / Jaro / Viktor Oliva ml.
  •  / Jaro / Viktor Oliva ml.
  •  / Jaro / Viktor Oliva ml.

olej/plátno, rozměr 71 x 104 cm, signováno monogramem vpravo dole, dekorativně adjustováno, vše v původním stavu

zobrazeno: 2962x

Vyvolávací cena: