Čas na serveru 16:03:08

Viktor Oliva
Nebezpečná procházka

Id: 31203

Nebezpečná procházka

  •  / Nebezpečná procházka / Viktor Oliva

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 24 x 32 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně razítko nakladatelství Otto, paspartováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2168x

Vyvolávací cena:
2 200

4 400