Čas na serveru 20:42:49

Viktor Oliva
Pijáci

Id: 376705

Pijáci

  •  / Pijáci / Viktor Oliva
  •  / Pijáci / Viktor Oliva
  •  / Pijáci / Viktor Oliva

olej/dřevo, rozměr viditelný 23 x 31 cm, značeno monogramem vpravo dole, novodobě rámováno

zobrazeno: 2091x

Vyvolávací cena:

28 000

Příhozy: 54