Čas na serveru 09:40:03

Viktor Oliva
Pijáci

Id: 376705

Pijáci

  •  / Pijáci / Viktor Oliva
  •  / Pijáci / Viktor Oliva
  •  / Pijáci / Viktor Oliva

olej/dřevo, rozměr viditelný 23 x 31 cm, značeno monogramem vpravo dole, novodobě rámováno

zobrazeno: 1814x

Vyvolávací cena:

28 000

Příhozy: 54