Čas na serveru 12:53:20

Viktor Oliva
Pohled na Prahu

Id: 61310

Pohled na Prahu

  •  / Pohled na Prahu / Viktor Oliva

olej/plátno, rozměr 90 x 120 cm, přípis autora na zadní straně blindrámu, odřeniny na rámu, obraz v původním dobrém stavu, provenience: z pozůstalosti Viktora Olivy ml., konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2429x

Vyvolávací cena:
15 000

21 500