Čas na serveru 04:25:03

Viktor Oliva
Políčko

Id: 150317

Políčko

  •  / Políčko / Viktor Oliva
  •  / Políčko / Viktor Oliva
  •  / Políčko / Viktor Oliva
  •  / Políčko / Viktor Oliva

olej/plátno, rozměr 70 x 95 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1998x

Vyvolávací cena:
15 000

78 000

Příhozy: 57