Čas na serveru 09:27:02

Viktor Oliva
Setkání

Id: 58302

Setkání

  •  / Setkání / Viktor Oliva
  •  / Setkání / Viktor Oliva
  •  / Setkání / Viktor Oliva

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 24 x 33 cm, nesignováno, potvrzení autorství na zadní straně, paspartováno, zaskleno, pasparta i rám značně poškozen, na malbě hnědé skvrny

zobrazeno: 1981x

Vyvolávací cena:

6 100