Čas na serveru 22:00:54

Viktor Oliva
Studie

Id: 185044

Studie

  •  / Studie / Viktor Oliva
  •  / Studie / Viktor Oliva
  •  / Studie / Viktor Oliva

akvarel/papír/deska, rozměr malby 24 x 37 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci

zobrazeno: 2143x

Vyvolávací cena:
1 200

10 500