Čas na serveru 06:35:33

Viktor Oliva
Tůňka pod skalou

Id: 189106

Tůňka pod skalou

  •  / Tůňka pod skalou / Viktor Oliva

olej/lepenka, rozměr 19 x 29 cm, signováno monogramem vlevo dole, lehká krakeláž v obraze, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1318x

Vyvolávací cena:

7 000