Čas na serveru 19:12:52

Viktor Oliva
V galerii

Id: 58301

V galerii

  •  / V galerii / Viktor Oliva
  •  / V galerii / Viktor Oliva
  •  / V galerii / Viktor Oliva

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 24 x 32 cm, nesignováno, potvrzení autorství na zadní straně, paspartováno, zaskleno, pasparta i rám značně poškozen

zobrazeno: 1886x

Vyvolávací cena: