Čas na serveru 00:53:41

Viktor Polášek
Evropa na rozcestí

Id: 114408

Evropa na rozcestí

  •  / Evropa na rozcestí / Viktor Polášek

olej/plátno, rozměr 115 x 88 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, původní stav, plátno lokálně zvlněno, vše v původním stavu

zobrazeno: 1933x

Vyvolávací cena:

14 000