Čas na serveru 18:43:05

Viktor Rolín
Pohled do krajiny

Id: 2387

Pohled do krajiny

  •  / Pohled do krajiny / Viktor  Rolín

olej/překližka, rozměr 48 x 50 cm, signováno vpravo dole, drobné prasklinky na obrazu, značně poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 2228x

Vyvolávací cena:
1 200

10 400