Čas na serveru 15:12:24

Viktor Rolín
Posezení v trávě

Id: 282703

Posezení v trávě

  •  / Posezení v trávě / Viktor  Rolín

olej/překližka, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba, stav viz foto

zobrazeno: 5790x

Vyvolávací cena:

9 500