Čas na serveru 09:33:23

Viktor Rolín
Před bouří

Id: 72510

Před bouří

  •  / Před bouří / Viktor  Rolín
  •  / Před bouří / Viktor  Rolín
  •  / Před bouří / Viktor  Rolín

olej/překližka, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 2607x

Vyvolávací cena:

8 000