Čas na serveru 18:21:21

Viktor Rolín
Před bouří

Id: 159704

Před bouří

  •  / Před bouří / Viktor  Rolín
  •  / Před bouří / Viktor  Rolín
  •  / Před bouří / Viktor  Rolín

olej/překližka, rozměr 29 x 35 cm, signováno vpravo dole, mírně poškozený rám, krakeláž v malbě

zobrazeno: 815x

Vyvolávací cena:
1 600

7 000