Čas na serveru 09:30:06

Viktor Rolín
Před bouřkou

Id: 1039

Před bouřkou

  •  / Před bouřkou / Viktor  Rolín

olej/překližka, rozměr 39,5 x 44,5 cm, signováno vpravo dole V. Rolín, na malbě krakeláž, zažloutlý lak, nevhodně přetřený rám, původní stav

zobrazeno: 3341x

Vyvolávací cena:
3 800

3 800

5.6.2014, 21:05:00

4.6.2014 23:29 3 800 Kč