Čas na serveru 15:16:09

Viktor Rolín
Stromy v krajině

Id: 281306

Stromy v krajině

  •  / Stromy v krajině / Viktor  Rolín

olej/překližka, rozměr 30 x 35 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, drobné oděrky v malbě, stav viz foto

zobrazeno: 15408x

Vyvolávací cena:
1 200

10 030

Příhozy: 48