Čas na serveru 07:20:19

Viktor Stretti
Manifestace na Václavském náměstí

Id: 287102

  •  / Manifestace na Václavském náměstí / Viktor Stretti

olej/karton, rozměr 58 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, obraz ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 4780x

Vyvolávací cena:
2 800

27 001

Příhozy: 63