Čas na serveru 22:37:20

Viktor Stretti
Mečový tanec

Id: 413512

Mečový tanec

  •  / Mečový tanec / Viktor Stretti

litografie/papír, rozměr listu 55 x 37 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1399x

Vyvolávací cena:

2 700