Čas na serveru 07:52:39

Viktor Stretti
Na pláži

Id: 125002

Na pláži

  •  / Na pláži / Viktor Stretti
  •  / Na pláži / Viktor Stretti
  •  / Na pláži / Viktor Stretti
  •  / Na pláži / Viktor Stretti

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 27,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, popsáno, datováno, na zadní straně věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno, zašpiněná pasparta, původní stav

zobrazeno: 5203x

Vyvolávací cena:

7 500