Čas na serveru 05:19:34

Viktor Stretti
Oslavy na Václavském náměstí

Id: 57007

Oslavy na Václavském náměstí

  •  / Oslavy na Václavském náměstí / Viktor Stretti

olej/karton, rozměr 59 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 21. 12. 1919, zaskleno, novodobě rámováno, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2448x

Vyvolávací cena:

34 000