Čas na serveru 00:54:57

Viktor Stretti
Ovocné zátiší

Id: 102410

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Viktor Stretti

olej/karton, rozměr 53 x 64 cm, signováno vpravo dole, datováno 1956, zaskleno, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3455x

Vyvolávací cena:

22 000

Příhozy: 53