Čas na serveru 03:43:38

Viktor Stretti
Pískaři na Vltavě

Id: 574

Pískaři na Vltavě

  •  / Pískaři na Vltavě / Viktor Stretti

litografie/papír, rozměr 50 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno 1913, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4155x

Vyvolávací cena:

15.10.2013, 21:35:00

15.10.2013 21:30 1 000 Kč