Čas na serveru 22:57:15

Viktor Stretti
Plasy

Id: 183409

Plasy

  •  / Plasy / Viktor Stretti
  •  / Plasy / Viktor Stretti
  •  / Plasy / Viktor Stretti

olej/sololit, rozměr 50 x 61 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo nahoře, dekorativně rámováno

zobrazeno: 1754x

Vyvolávací cena:

9 000