Čas na serveru 14:01:52

Viktor Stretti
Pražské zákoutí

Id: 98801

Pražské zákoutí

  •  / Pražské zákoutí / Viktor Stretti

olej/plátno, rozměr 75 x 66 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, lokální odřeniny na obrazu

zobrazeno: 2110x

Vyvolávací cena:
7 000

21 000