Čas na serveru 08:03:52

Viktor Stretti
Synagoga

Id: 34117

Synagoga

  •  / Synagoga / Viktor Stretti
  •  / Synagoga / Viktor Stretti
  •  / Synagoga / Viktor Stretti
  •  / Synagoga / Viktor Stretti

olej/karton, rozměr 61,5 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 1902, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně studie dámy, původní stav

zobrazeno: 4197x

Vyvolávací cena:
12 000

46 000