Čas na serveru 09:19:46

Viktor Vasarely
Kompozice

Id: 120001

Kompozice

  •  / Kompozice / Viktor Vasarely

litografie/papír, rozměr tisku 103 x 54 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 128/250, volně loženo

zobrazeno: 2714x

Vyvolávací cena:

9 000