Čas na serveru 08:37:23

Viktor Vasarely
Struktura

Id: 121303

Struktura

  •  / Struktura / Viktor Vasarely

serigrafie/papír, velikost tisku 60 x 60 cm, ručně signováno vpravo dole, číslování vlevo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1506x

Vyvolávací cena:

11 000