Čas na serveru 23:20:50

Viktorie Chaloupková
Červený kohout

Id: 44302

Červený kohout

  •  / Červený kohout / Viktorie Chaloupková

olej/sololit, rozměr 80 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2169x

Vyvolávací cena:

15 000