Čas na serveru 06:52:04

Viktorie Chaloupková
Křeslo pro hosta

Id: 424801

Křeslo pro hosta

  •  / Křeslo pro hosta / Viktorie Chaloupková

olej/sololit, rozměr 100 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přiložen původní účet z roku 1995

zobrazeno: 5357x

Vyvolávací cena:

24 750