Čas na serveru 17:22:20

Viktorie Chaloupková
V květinách

Id: 478701

V květinách

  •  / V květinách / Viktorie Chaloupková

olej/sololit, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 374x

Vyvolávací cena:

4 300

2024,03-1,04,19,31,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu