Čas na serveru 22:11:44

Viktorie Chaloupková
Zamyšlený

Id: 74702

Zamyšlený

  •  / Zamyšlený / Viktorie Chaloupková

olej/sololit, rozměr 79 x 58 cm, signováno vpravo dole, datováno 87, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2037x

Vyvolávací cena:

4 900