Čas na serveru 12:52:45

Vilém Kreibich
Horníci

Id: 414002

Horníci

  •  / Horníci / Vilém  Kreibich
  •  / Horníci / Vilém  Kreibich
  •  / Horníci / Vilém  Kreibich

olej/plátno, rozměr 49 x 67 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, volné v rámu, malba v ploše setřelá

zobrazeno: 1159x

Vyvolávací cena:

7 200