Čas na serveru 13:56:32

Vilém Kreibich
Lokomotiva

Id: 411701

Lokomotiva

  •  / Lokomotiva / Vilém  Kreibich

pastel/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2436x

Vyvolávací cena:

16 000