Čas na serveru 00:46:05

Vilém Kreibich
Na nádraží

Id: 1740

Na nádraží

  •  / Na nádraží / Vilém  Kreibich

olej/karton, rozměr malby 45 x 56 cm, signováno vpravo dole, datováno 20, olámaný rám, původní stav

zobrazeno: 4067x

Vyvolávací cena:
10 500

74 324