Čas na serveru 12:57:19

Vilém Kreibich
Na šachtě

Id: 383802

Na šachtě

  •  / Na šachtě / Vilém  Kreibich

olej/plátno, rozměr 40 x 44 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 704x

Vyvolávací cena:
1 800

9 100