Čas na serveru 17:42:51

Vilém Kreibich
Pohled na krajinu s řekou

Id: 130

Pohled na krajinu s řekou

  •  / Pohled na krajinu s řekou / Vilém  Kreibich

olej/plátno, rozměr plátna 50 x 76 cm, signováno LD, datováno 09, plátno na několika místech protrženo a škrábnuto, nutno čistit a restaurovat, na rámu drobné oděrky

zobrazeno: 2857x

Vyvolávací cena:

15 500