Čas na serveru 07:29:59

Vilém Kreibich
Pohled na závodní trať

Id: 57008

Pohled na závodní trať

  •  / Pohled na závodní trať / Vilém  Kreibich

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vlevo dole, datováno 1910, obraz i rám v původním dobrém stavu

zobrazeno: 3466x

Vyvolávací cena:
6 000

51 000

Příhozy: 56