Čas na serveru 19:48:50

Vilém Kreibich
Říční údolí

Id: 85518

Říční údolí

  •  / Říční údolí / Vilém  Kreibich

olej/plátno, rozměr 50 x 75 cm, signováno vlevo dole, datováno 09, obraz v minulosti restaurován, rám v dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1859x

Vyvolávací cena:

27 000