Čas na serveru 18:17:39

Vilém Kreibich
Rychlíkový stroj

Id: 2321

Rychlíkový stroj

  •  / Rychlíkový stroj / Vilém  Kreibich

olej/plátno, rozměr plátna 86 x 105,5 cm, signováno vlevo nahoře, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 14047x

Vyvolávací cena:
18 500

224 000

Příhozy: 81