Čas na serveru 12:40:21

Vilém Kreibich
Rychlíkový vlak

Id: 184307

Rychlíkový vlak

  •  / Rychlíkový vlak / Vilém  Kreibich

pastel/papír, rozměr ve výřezu 49 x 60 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, papír s malbou lokálně poškozen

zobrazeno: 699x

Vyvolávací cena:

56 000

Příhozy: 53