Čas na serveru 02:52:43

Vilém Kreibich
Stařenka

Id: 128701

Stařenka

  •  / Stařenka / Vilém  Kreibich
  •  / Stařenka / Vilém  Kreibich
  •  / Stařenka / Vilém  Kreibich

olej/plátno, rozměr 73 x 53 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1840x

Vyvolávací cena:

8 000