Čas na serveru 13:04:30

Vilém Kreibich
U kovadliny

Id: 268802

U kovadliny

  •  / U kovadliny / Vilém  Kreibich

olej/plátno, rozměr 120 x 105 cm, značeno vlevo dole, obraz v minulosti restaurován, lokální nedostatečnosti v malbě, stav viz foto, velmi poškozený rám

zobrazeno: 3920x

Vyvolávací cena:

31 000