Čas na serveru 14:42:04

Vilém Kreibich
U lokomotivy

Id: 96301

U lokomotivy

  •  / U lokomotivy / Vilém  Kreibich

olej/karton, rozměr 56,5 x 79 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, doporučeno čistit, obraz v původním stavu

zobrazeno: 3059x

Vyvolávací cena:
18 000

59 000