Čas na serveru 11:17:50

Vilém Kreibich
Údržba před jízdou

Id: 15501

Údržba před jízdou

  •  / Údržba před jízdou / Vilém  Kreibich

olej/karton, rozměr 60,5 x 48,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 17, původní stav, doporučeno čistit, zcela zničený rám

zobrazeno: 4252x

Vyvolávací cena:
18 000

140 000