Čas na serveru 15:53:32

Vilém Kreibich
V depu

Id: 41502

V depu

  •  / V depu / Vilém  Kreibich
  •  / V depu / Vilém  Kreibich
  •  / V depu / Vilém  Kreibich

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, drobná promáčklina

zobrazeno: 4041x

Vyvolávací cena:
35 000

133 000

Příhozy: 66