Čas na serveru 14:08:59

Znalec na telefonu 602 308 275

Vilém Kreibich
V depu

Id: 41502

V depu

  •  / V depu / Vilém  Kreibich
  •  / V depu / Vilém  Kreibich
  •  / V depu / Vilém  Kreibich

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, drobná promáčklina

zobrazeno: 1560x

Vyvolávací cena:
35 000

133 000

Příhozy: 66