Čas na serveru 02:05:32

Vilém Kreibich
Závod

Id: 337

Závod

  •  / Závod / Vilém  Kreibich
  •  / Závod / Vilém  Kreibich
  •  / Závod / Vilém  Kreibich

olej/plátno, rozměr plátna 66 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno 08, zcela ojedinělý motiv, který se na našem trhu ještě neobjevil, ze závodu Praha - Jíloviště původní velmi dobrý stav

zobrazeno: 7729x

Vyvolávací cena:
39 000

134 000