Čas na serveru 12:16:11

Vilém Kreibich
Závod Praha - Jíloviště

Id: 57009

Závod Praha - Jíloviště

  •  / Závod Praha - Jíloviště / Vilém  Kreibich

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno 1910, obraz i rám v původním dobrém stavu

zobrazeno: 6246x

Vyvolávací cena:
8 000

120 000